Recenze

“Knížka, která dokládá, že romantika ještě nevymřela. Najdeme dramatické i dojemné momenty, kriminální zápletku a dokonce i nádech nadpřirozena. Přitom bez ohledu na to, kolik překážek a traumat musí hlavní hrdinové překonat, nakonec záleží jen na tom, zda k sobě nejen najdou cestu, ale i sílu stát při sobě a začít nový život. Well done!”

Eva Oktábcová

 

“Román Schody do nebe je mimo jiné krásnou ukázkou toho, jak by se měli lidé k sobě chovat – Leně není lidský osud lhostejný, což je vidět na tom, jak se chová k lidem, kteří zůstali bez domova. Román se mi velmi líbil a krásně se četl!”

Eva Březinová

 

“Kniha Schody do nebe je čtivý román s kriminální zápletkou a kapkou nadpřirozena. Líbily se mi uvěřitelné dialogy, tempo vyprávění i dějové zvraty. Láska a nezištnost jako hlavní témata celého příběhu nikdy neomrzí, a tak i zde sledujeme trnitou cestu hlavních protagonistů při hledání životního partnera, příběhy jejich přátel, nepřátel i ochránců.”

Iva Kučerová

 

“Když jsem se začetla do knížky Schody do nebe, bylo mi jasné, že příběh šťastně skončí. Ale ovlivněná tím, že spisovatelka je mou dávnou spolužačkou, jsem pokračovala ve čtení. Dalším důvodem bylo, že nemám ve zvyku nechat žádnou knihu rozečtenou. Nejenom téma je dnes potřebné a málo zmiňované (bezdomovectví). Velmi zajímavé zápletky mě k mému překvapení k dílu připoutaly. V žádném případě se nejedná o „červenou knihovnu”. Vřele doporučuji nejen přátelům na Facebooku. Z mého pohledu má spisovatelka můj obdiv!”

Lucie Pospíšilová

 

“Román Schody do nebe je velmi čtivý a oddechový, postavy i děj úžasně upoutávají. Čtení pro mne bylo skvělým požitkem, i prožitkem.“

Marie Janáčková

 

“Nalákala mě ke čtení pěkná obálka tohoto dívčího románu s kriminální zápletkou. Příběh Leny, zdravotní sestřičky, která se přestěhuje na samotu uprostřed malebné přírody, kde potká svou lásku, ale cesta ke štěstí a k pomyslným schodům do nebe je trnitá. Kniha se četla dobře.”

Alena Hůzlová

 

Nejsem právě velkou fanynkou literatury pro ženy, líbí se mi více kriminální a podobné žánry. Když jsem knihu dostala, měla jsem nejdříve obavy, že se mi nebude líbit.
Ale opak byl pravdou.
Není zde popsán jen romantický vztah mezi ženou a mužem, ale našla jsem tady, kromě dojemného příběhu, i kriminální zápletku a napětí.
Je to příběh ženy, která i přes osobní tragédii, nebo právě proto, dává svoje city a nezištnou touhu pomáhat všem potřebným lidem. A to nejen jako zdravotní sestra v práci, ale i mezi opomíjenými lidmi bez domova, kde najde i muže, který se nakonec stane její “životní láskou”. Než ale k tomu dojde, musí se oba vypořádat se svou minulostí a s mnoha překážkami, aby mohli, schod po schodu, stoupat po pomyslných schodech do svého nebe.
Opravdu mě román velmi zaujal a četla jsem knihu “jedním dechem”. Myslím si, že kdo po něm sáhne, nebude určitě zklamaný.

Ludmila Krůželová

 

Zpět