Kniha Píseň pro dvě slunce

Kniha je v přípravě! Její vydání závisí na vybrání cílové částky v předprodeji! Pomozte mi ji vydat, vyberte si odměnu, která vám udělá radost.
Pokud sbírka neuspěje, o peníze v žádném případě nepřijdete, budou vám všechny vráceny ZPĚT!!!
Pod Anotací najdete celou 1. kapitolu knihy. 

Anotace


Když Chloe dostala nabídku na moderování pořadu v baltimorském rádiu, odstěhovala se z rodného Hagerstownu do Phoenixu v Marylandu, aby to měla do práce blíž.

Po čtyřech letech se stala uznávanou moderátorkou vlastního pořadu, ale v jejím osobním životě došlo ke zvratu, a to hned dvakrát.

Poprvé, když se jednoho večera vrátila domů a před domem na ni čekal podivný návštěvník.

Podruhé, po náhodném setkání s osamělým zpěvákem, který se doprovázel na kytaru. Ani jeden z nich v tu chvíli netušil, jak si s nimi osud pohraje a že je doslova čeká boj o život.

Kdo byl ten podivný noční návštěvník? Odkud vlastně přišel a proč?
Čí život bude v sázce?

ISBN ???
216 stran
brožovaná

Recenze

Ukázka z knihy

O mně

Odmalička jsem milovala hudbu a čtení a obě moje vášně vyrůstaly spolu se mnou.

O knížky jsem prý jevila zájem už jako tříletá holčička, ale svou úplně první povídku, která čítala jen pár kapitol, jsem napsala až v jedenácti letech. Byl to tehdy pokus o western, či indiánku, ovšem vyšla z toho spíše parodie. Ještě dnes, když se s přáteli sejdeme, tak se nad vzpomínkami na jednotlivé úryvky docela dost nasmějeme.

Na střední škole jsem začala psát básně a píšu je dodnes.

Literární tvorbu jsem nikdy nestudovala, maturovala jsem na ekonomické škole.

K próze jsem se dostala o spoustu let později, kdy jsem si uvědomila, že mě to baví, naplňuje a že je to vlastně takový druh terapie, únik z reality do světa mé fantazie.

Kontaktní formulář

Máte něco na srdci?